Global chat için Hakaret küfür aşağılama cezası

Discussion in 'Turkish' started by topaljack, Nov 6, 2019.

1. topaljack

topaljack New Member

3
    1
    3
    IGN:
    134
    Thornmail adlı kullanıcı sürekli olarak şahsımıza değerlerimize hakaret ediyor.

Bilal likes this.
  2. Bilal

Bilal Member

58
    3
    8
    IGN:
    bilal10
    Globalden küfüre bir yaptırım gelmesi gerektiğini düşünmekteyim ben de özellikle bu ayarda abartılmış olanlara.

3. Washington

Washington New Member

6
    0
    1
    IGN:
    Washington07
    Herkesin düşünce özgürlüğü ve hür iradesi vardır. Bu tür küfürleri edenler kendi kişiliğini ortaya koyar. Globale yaptırım gelmesi gibi saçma bir düşünce olamaz , isroda vs. böyle bir şey hiç bir zaman olmamıştır.

4. Bilal

Bilal Member

58
    3
    8
    IGN:
    bilal10
    Arkadaşım herkesin düşünce özgürlüğü ve hür iradesi var demişsin peki o zaman her önüne gelene küfür et adam da sana bir sey derse düşünce özgürlüğü dersin asil sen bu şekilde bizim fikrimize böyle saçma bir fikir olamaz diyerek bizim düşünce özgürlüğümüzü engelliyorsun. Ben bu oyunu her kesimden insanın oynayabileceği görüşündeyim gerek yaş olarak statü olarak veya cinsiyet olarak. Oyunda bulunan seviyesiz insanlar oyundaki saygin, güzel ortamı bu şekilde bozmaktalar ufak yaptırımlarla bu arkadaşlar caydırılabilir biz burda adamların karakterlerinin banlamasından bahsetmiyoruz, kisa sureli chat ban global ban gibi yaptirimlar.

5. topaljack

topaljack New Member

3
    1
    3
    IGN:
    134
    yav zaten oyun pert olmuş durumda delete çekeriz olur biter ama kral adamsın vesselam . Boşver gitsin

6. Bilal

Bilal Member

58
    3
    8
    IGN:
    bilal10
    Oyunda sıkıntı yok dostum Stall Networkteki sıkıntılar için küçük bir bakım yapmışlar. Teşekkür ederim sen adamsın :)

Share This Page