yeni server ? acmayı düşünüyormusunuz ?

Discussion in 'Off-Topic' started by WongueR, Nov 24, 2019.

 1. WongueR

  WongueR New Member

  2
  0
  1
  Reputation:
  0
  IGN:
  why
  silkroad piyasası ortada biz arkadaşlarımızla serverınızda oynamak istiyoruz ancak eski server başlamak icimizden gelmiyor. 80 Cap Ch / Eu serüveninize 80 cap Ch eklerseniz ilerki uptadelere ch isteyen ch eu isteyen eulu serverınızda devam eder. Düşünceniz var ise paylaşsırsanız sayfanızda sevinirim her paylaşım altına kac kişi yazıyor ancak cvp bile vermiyorsunuz.
   
 2. MuhammetKÇR

  MuhammetKÇR New Member

  3
  0
  1
  Reputation:
  0
  IGN:
  GetLost
  Eski Server Diyorsunuz fakat birlikte başlayıp destek olunduktan sonra bir fark kalmıyor gerçekten. Bende bu şekilde düşünüyordum fakat oyunun içine dahil olunca geç olmadığını anladım . +5 Set yap Ortalamanın üstüne geçersin :)
   
 3. Ariana

  Ariana Administrator Staff Member

  234
  51
  28
  Reputation:
  0
  IGN:
  Ariana
  Öncelikle merhaba, cevap veremediğimiz bazı yorumlar olabilir ancak mümkün olduğunca herkesin sorusunu yanıtlamaya çalışıyoruz.
  Şuanki oyunumuza zarar verecek hiç bir açıklama yapmayız.
  Son 1 aylık süre zarfında sürekli gelen soru "yeni server açacak mısınız?" oluyor.
  Her zaman önceliğimiz Ares server'ımıza bir zarar vermekten kaçınmaktır.
  Zaman uygun görüldüğünde ve halihazırda bulunan 80 Cap EU/CH server'ımız olan Ares'e bir zarar gelmeyeceğini düşündüğümüzde yeni bir server neden olmasın ?
  Gerekli testleri zaten yapmaktayız sadece takipte kalınız.
  Acele edip paraya odaklı düşünmektense sakin ve emin adımlarla sistemli şekilde ileriye dönük projelerde bulunmak hem bize hem sizlere daha uygun düşecektir.
   
 4. Iori

  Iori New Member

  3
  2
  3
  Reputation:
  0
  IGN:
  kyo
  Selamlar admin,
  Servere yayınlarda rastladım. Maalesef geç görmüşüm sistemi beğendim uzun süredir oynamıyordum başlamak istedim ama geçen süre arkadaşta olduğu gibi bende de birkaç soru işareti bırakmadı değil. Gelecek günler ne getirir bilinmez fakat sizden ricam 90 cap e update edilip edilmeyeceğini öğrenebilmek.
   
 5. DontAsk

  DontAsk Administrator Staff Member

  23
  4
  3
  Reputation:
  0
  IGN:
  DontAsk
  Merhaba, serverımız henüz yeni ve (oynadığınızı varsayarak) bildiğiniz gibi bir çok oyuncu hala kasılma ve eşyalarını tamamlama yarışı içerisinde. Bir çok oyuncu sadece oyunun 90 cap'e yükseltilip yükseltilmeyeceği konusuna saplanıp kalmış durumda sizlere bu konu hakkında net olarak serverımızın 90 cap'e yükseltileceğini söyleyebilirim fakat bunun için önümüzde çok uzun vakitler var. Aklınızda oyuna başlamak için geç kaldım gibi düşüncelere kapılmanıza gerek yok oranlar diğer oyunlarda karşılaştığınız kolaylıkta olmadığı için geç kalmanızı gerektirecek bir durum yok hızlıca sıralamadaki yerinizi yakalayabilirsiniz
   
 6. Iori

  Iori New Member

  3
  2
  3
  Reputation:
  0
  IGN:
  kyo
  Cevabınız için teşekkür ederim. Tahmin ettiğiniz üzere yazdığım gün servere başladım. Başlama konusunda tereddüt yaşayan ve bu yorumlara denk gelen kişilere şunu söyleyebilirim; denemelisiniz.
  --Geç kalmadınız.
   
  DontAsk likes this.
 7. WongueR

  WongueR New Member

  2
  0
  1
  Reputation:
  0
  IGN:
  why
  yeni server istiyoruz bizi salak serverlardan kurtarın sadece ch aresin yanına Zeus mükemel giderdi
   
 8. Bilal

  Bilal Member

  58
  3
  8
  Reputation:
  0
  IGN:
  bilal10
  Şuan için yeni bir server mevcut olan serverı bence kötü etkilicektir o yüzden uzun bir süre yeni server açılmaması taraftarıyım çünkü Areste direk player düşüşü yaşancaktır ki oyunda şuan player kitlesi çok iyi ama çok fazla miktarda 8 li bot pt ler mevcut yani Ares için kırılma noktası olabilir yeni server açma düşüncesi ve Aresi bitirebilir şuanda.
   

Share This Page